Добавить отзыв

 
 
Карпати →  Закарпаття  →  Ясіня →  Готелі та мотелі Ясіні  → Меридиан
 
Подождите идет загрузка...

Готель Меридиан / Ясіня

Готель, Готель, Меридиан, Ясіня, Карпати
Нормально, 3.3 из 5
ул. Мира, 7
 
Опис
Відстань до підйомників:  300 м
 
Готель "Меридіан" - триповерхова будівля із затишним кафе-баром, холом і номерами, що знаходиться в центрі Ясині. Перший поверх: кафе-бар; 2-й і 3-й поверхи: 2- кімнатні і однокімнатні номери з санвузлом і кабельним ТБ. У всіх номерах можливе 1 додаткове місце. На першому поверсі, постійно діє ресторан. Мешканцям готелю надаються постійні знижки на харчування і транспортні послуги. Недалеко від готелю знаходиться підйомник бугеля. Є можливість...

 
 
 
Номери та ціни (2)
 
Період відпочинку:
Очистить даты
Показувати ціни в: грн. | дол. | руб. | евро
 

Люкс
На даний час немає інформації щодо цін або готель зараз не працює.
2-х місний
На даний час немає інформації щодо цін або готель зараз не працює.
Додаткова інформація:
Ціни вказані в грн. за номер

Відгуки (10)
Нормально, 3.3 из 5
оценка по 10 отзывам

Общая оценка отеля:
Меридиан
3,3
 
Рекомендован для отдыха:
(1 отзыв)
(1 отзыв)
(2 отзыва)
(1 отзыв)
(1 отзыв)
молодой паре (3 отзыва)


 - Комфорт (3,3)
 - Інфраструктура (3)
 - Чистота (3,3)
 - Персонал (4)
 - Харчування (4,6)
Готель Меридиан (Ясіня) 3,3 из 5 на основе 10 отзывов туристов
 
 
Про агресивного господара ми читали, але не повірили...переконались(((
3
 

не рекомендовано для отдыха

 - Комфорт
 - Харчування
 

врятували всю ситуацію кухар та персонал: своєю доброзичливістю, привітністю, людяністю та професіоналізмом. P.s. Агресивному господару-гуцулу є чого і у кого повчитися. Вчитись ніколи не пізно). Додаток до "не сподобалось": потім повсякчас той "гуцул" створював проти нас конфліктні ситуації, що було ницо з його боку. Нас пересилили в інший номер наступного дня. Номер навіть не прибрали і на прохання винести хоча б сміття з туалету прибиральниця сказала що прибирати заборонено господарем. Загалом відпочинок сподобався (Буковель, лижі, природа) але брехня господара Мередіана стала чималою ложкою дьогтю.

 

При вході в готель ноу-хау: розуватись на входоді в готель (єдиний прояв турботи про чистоту). Як ми вже наголошували вчитись ніколи не пізно: розрізнити двомісний та трьомісний номер не так вже і важко. І варто запам'ятати що в таких випадках велика сила навіювання не діє. А тепер по факту було сплачено за двокімнатній трьомісний номер, а посилили в однокімнатний двомісний і господар готелю цілий день намагався нас переконати що це трьомісний і заплатили ми саме за нього. Після того як він розклав додаткове місце крісло, в номері було неможливо ходити. Про чистоту мова іти навіть не може, в номерах взагалі не прибирають, про що свідчив 3-см шар бруду під кріслом. Вартість повноцінно місця була 2980, а додаткового (крісла)- 700. І лише після дня суперечок і тільки після дзвінка в офіс Етнотура (туроператора) відкрилась вся правда. Як виявилось пан Ярослав поселив у сплачений нами номер туристів які приїхали напередодні. Приховуючи це, цей брехливий гуцул запевняв нас, що ми отримали номер за наші кошти. При цьому, за незручність спати на кріслі ( з якого ноги зависали на 30 см.) він запропонував компенсацію в 100 грн. І лише після дзвінка з Етнотура нам спочатку запропонував відселити одну людину в інший готель, потім погрожував виселити всіх (і це на Різдво) а коли Етнотур пообіцяв повернути нам різницю між тримісним номером і двомісний з додатковим місцем той брехливий господар взагалі оскаженіла і бризкаючи слиною заявив " я принципово завтра пересилю вас в той номер" ( в номер за який ми заплатили).

 
 
Оксана Ира Тамила, [%LB_PHP_MONTH_1%] 2016, Разом з друзями
 
Відгук залишений: 16.01.2016 22:25
 
 
Оставленные отзывы и комментарии отражают субъективное мнение их авторов и публикуются с сохранением авторской орфографии и пунктуации. Мнение автора может не совпадать с мнением nezabarom.ua.