Країни і міста
Русский
Українська

Верховина | Відпочинок у Верховині

 
Где жить (10)


Где поесть (3)

Чем заняться (2)


 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
Где жить: Верховина
 

Про місто

Верховина (до 1963 р. - Жаб ьє) розташована в 150 км від м. Івано-Франківськ і в 31 км від залізничної станції Ворохта. Селище розташоване в гірській частині Карпат східніше від Чорногорського хребта. Його природний ландшафт різноманітний. Центр знаходиться на висоті більше 574 м над рівнем моря.

Відпочинок у Верховині відкриває вам ряд вершин і хребтів, які в своєму комплексі створюють своєрідну місцеву екзотику. Це, зокрема, гори Пушкар - 812 м, Мазурка - 1025 м, Синиця - 1186 м і Біла Кобила -1473 м над рівнем моря, які є улюбленими місцями відвідин туристами. Пушкар і Мазурка в літньо-осінній період багаті різними видами грибів, Синиця і Біла Кобила - дикорослими ягодами.

Крім того, гора Синиця цікава, так званими, Довбушевими скелями. Це памьятка не тільки природи, а також історії, повьязана з легендарним Олексієм Довбушем, в загонах якого були селяни з Жабьє. Існує чимало легенд про переховування тут Довбуша, опришків і їх скарбів.

Що стосується різноманітності висоти гір і рівня складності туристичних маршрутів у Верховині , то Пушкар - найбільш низька по висоті гора і маршрут сходження на неї найбільш легкий. За Пушкарем по висоті і складності маршруту йде Мазурка, Синиця, Біла Кобила. Це дуже зручно в організації проведення турпоходів, вибираючи шляхи від меншої складності до більшої. Наприклад, з Верховини до Буркутскім джерел, Верховина - гірська долина Смотрич, Верховина - Писаний камінь і ін Верховина в кінці ХІХ - на початку ХХ ст. була центром відпочинку письменників, науковців. Тут побували І. Франко і М. Коцюбинський, Леся Українка та Ольга Кобилянська, англійська письменниця М.М. Дауі - автор книги "Дівчина в Карпатах".

На сторінках нашого сайту Ви зможете підібрати для себе пансіонати, санаторії, бази відпочинку, готелі, приватний сектор не тільки в Верховині, але й інших містах Карпат. Для полегшення організації відпочинку в Верховині на сайті є прямі телефони і адреси розміщення.

Якщо у Вас є цікава інформація про Верховині надсилайте її на [email protected] і ми з радістю все опублікуємо з вказівкою вашого імені. Створимо разом цікавий сайт про відпочинок і розваги в Україні.

Надаються транспортні послуги - автобус на 25 чол. Доставка з Івано-Франківська у Верховину.

Тел.: +38 (067) 795-55-86


Подождите идет загрузка...
Лучшие цены на сегодня
 

Чем заняться

 

Фото

Фотографії (фото) Верховини Фотографії (фото) Верховини Фотографії (фото) Верховини Фотографії (фото) Верховини Фотографії (фото) Верховини

 
Відгуки
Повниця
Великолепно))

Второй раз отдыхаем в этой гостинице,и очень довольны.замечательные хозяева пан Роман и пани Зоряна!!! И просто отличный администратор Маричка, ей...

 
Повниця
Рекомендую

Хотим выразить благодарность за хорошее время провождения! Процветания вам и хороших посетителей)) Юлия и Назар

 
Над Черемошем
Прелестный отдых

Мы отдыхали с тремя детками, место-сказка, простор, уютный номер, огромный двор с бассейном , детской площадкой и кучей уютных уголков!

 
Найближчі населені пункти
Долина   Калуш   Косів   Шешори   Коломия   Івано-Франківськ   Вишків  
 
 
 
 
 
Погода в Україні Цікаві місця України Онлайн бронювання готелів
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2023 nezabarom.ua
Всі права захищені