Країни і міста
Русский
Українська

Верхнє Студене | Відпочинок у Верхнє Студеному

 
Где жить (1)

Где поесть (1)

Чем заняться ()

 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
Где жить: Верхнє Студене
 

Про місто

Найближчий курорт - <а href="http://karpaty.nezabarom.com.ua/volovets_podobovets">Подобовець (17 км.)
Найближчий курорт - <а href="http://karpaty.nezabarom.com.ua/pilipec">Пилипец (12 км.)

У Закарпатті, між вічнозелених ялиць в обіймах Бескидів розташувалося село Студене. Точних історичних даних про установу села немає. По переказах першими поселенцями були люди, які переселилися з низовинних регіонів Закарпаття, тікаючи від непосильного гніту феодалів.
Існує декілька легенд про походження назви села Студене. Одна з них розповідає, що першим поселенцем був Студень, і за його прізвищем пішла назва села.
Інша легенда говорить, що назва Студеному дали повстанці, напившись холодної (студеної) води з тутешнього колодязя ( зараз його називають колодязь Довбуша ). Або не відгомін це знаменитих подвигів О. Довбуша? Чи не бував цей народний месник в околицях Студеного?
Третя легенда розповідає, що при нападі татар на наші краї їх застава розміщувалася в селі Пилипець. Татари узяли в полон дуже красиву полонянку, яка стала наложницею воєначальника, але прекрасну полонянку полюбив інший чоловік, з яким вони втекли в околиці села Студений, до урочища "Припір" (зупинитися, поселитися) звідки і почалося заселення Студеного.
Для боротьби проти татар, по розповідях старожилів, використовувалися спеціально укріплені місця "засіку", або "замки". Про це свідчить навіть назва однієї з вершин села "Замок", яка розміщена в західній частині села.

В Студеному є 3 підйомники:

1. "Великий" канатно-буксировальний підйомник завдовжки 1000 м, перепад висоти 100 г. Для початківців і непрофесіоналів.
підйом - 5 гривень.
Абонент - 60 гривень.

2. "Старий" підйомник завдовжки 450 метрів.
Підйом - 3 гривни.

3. Бугель спорткомплексу "Адреналін" - 200 метрів.
Нічне катання.

Подождите идет загрузка...
Лучшие цены на сегодня
 

Чем заняться

 

Фото

Фотографії (фото) Фотографії (фото)

 
Відгуки
Горянка
Welcom to Ukraine

Рядом поселились друзья с семьей. Они тоже помучались :-) Вода в душе есть. Туалет-унитаз есть. Холодно, правда, писец! В Студеном живут в общем классные...

 
Горянка
Выброшенные деньги

Постоянно горячая и холодная вода

 
Горянка
Новый Год 2010-2011

Отличное место! Приятно удивило наличие бугелей в селе, горки не очень крутые! от отеля пройтись совсем недалеко, нужно миновать всего один большой...

 
Найближчі населені пункти
Анталівці   Дубове   Ужгород   Мукачево   Драгобрат   Ясіня   Рахів   Красія   Подобовець   Пилипець   Поляна   Солочин (Квітка Полонини)   Синяк   Синевир   Перечин   Жденієво   Шаян   Хуст   Чинадієво   Лумшори   Свалява   Міжгірья   Чоп   Тячів   Іршава   Виноградів   Великий Березний   Берегове   Воловець   Вишка   Довге   Ізки   Карпати   Солотвино  
 
 
 
 
 
Погода в Україні Цікаві місця України Онлайн бронювання готелів
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2022 nezabarom.ua
Всі права захищені