Добавить отзыв

 
 
Незабаром → Ужгород → Олд Континент  → Ресторан Олд Континент - у сотні найкращих ресторанів України
 

Ресторан Олд Континент - у сотні найкращих ресторанів України


Ресторан Олд Континент - у сотні найкращих ресторанів України
 
Ужгородський Ресторан Олд Континент став єдиним на Закарпатті закладом громадського харчування, який посів почесне місце у рейтингу «100 найкращих ресторанів України». Комплексне масштабне дослідження вітчизняного ресторанного ринку проводилося в Україні упродовж півроку. Маркетингова кампанія застосувала технологію Mystery Guest (Таємні гості), яка вважається найбільш ефективною комплексною оцінкою закладів громадського харчування та сфери культури у цілому.   Спеціально навчені Таємні гості, «озброєні» складеною за міжнародними стандартами експертною анкетою, двічі відвідували кожне із попередньо обраних 181 закладів в 26 містах та населених пунктах України. Більшість з ресторанів, що оцінювались, належать до вищого цінового сегменту (середній чек від 150-200 грн) і до моменту дослідження працювали не менше півроку.

Експертна анкета включала 72 питання та ряд додаткових коментарів в 12 розділах. Загалом 40% оцінки припадало на основне  обслуговування , 10%--на інтер’єр, по 6%--на оцінювання основної страви, зовнішнього вигляду, фасаду, розрахунку та прощання. А от зустріч у ресторані, десерт, резервування  столика займали тільки 4% у загальному дослідженні. По 5%--важили оціночні критерії напоїв, закусок, персоналу закладу. Стосовно критеріїв, яких дотримуються ресторани у 95%--це подання страв згідно із замовленням, чистота у приміщеннях, чистий посуд та прибори, привабливий зовнішній вигляд десерту, а також ненав’язлива присутність офіціантів.
 

П`ятирічний ювілей!
В листопаді виповнюється 5 років відтоді як Готель Олд КОНТИНЕНТ розташований у самому центрі Ужгорода відкрив свої двері першим гостям.
 
В Ужгороде провожали лето с настоящим французским шоколадом
Яркой фестивальной шоу-программой провожали лето на этих выходных в Ужгороде.
 
Шоу програма в готелі ОЛД Континент
10 липня у ресторані Олд Континент пройшла яскрава шоу-програма з гарячими латино-американськими танцями та живою музикою