Країни і міста
Русский
Українська

Свалява | Відпочинок в Сваляві

 
Где жить (4)

Где поесть ()
Чем заняться (1)


 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
Где жить: Свалява
 

Про місто

Свалява - це відомий курорт. Тут знаходяться близько ста мінеральних джерел, що складає приблизно одну третю всіх джерел Закарпаття. Основний лікувальний засіб курорту - це вуглекислі гідрокарабанатно-натрієві мінеральні води "Поляна Квасова" і "Лужанська", "Поляна-Купіль", що робить відпочинок в Сваляві дуже популярним.

Свалявський р-н, розташований в гірській зоні Карпат, має безліч красот. Піднімаючись на вершину гори Двоголовий Стій ви можете побачити половину області. Кришталевими струмочками мчаться вниз річки Боржава, Латориця, Свалявка і Пеня, з яких три беруть початок в Свалявському районі.

Лікувальна база санаторіїв оснащена сучасним устаткуванням. Відпочинок в Сваляві це мінеральна вода, дієтичне харчування, фізичні вправи, прогулянки на чистому повітрі, які складають комплекс для лікування цукрового діабету, хвороб травної системи, хронічного гастриту і коліту, опорно-рухового апарату, нервової, серцево-судинної системи, обміну речовин, шкіри, супутньої патології шлунково-кишкового тракту, системи сечовиділення.


Свалява знаменита як туристичний центр - тут є куди піти і що подивитися. Саме це привертає сюди велику кількість туристів. З часом на сторінці Свалява будуть розміщені визначні пам’ятки, туристичні маршрути, фотографії цікавих місць. Якщо у Вас є цікава інформація про
визначні пам’ятки Сваляви присилайте її на [email protected] і ми з радістю все опублікуємо з вказівкою вашого імені. Створимо разом цікавий сайт про відпочинок і розваги в Україні.

Подождите идет загрузка...
Лучшие цены на сегодня
 

Чем заняться

Транспорт
 

Фото

Фотографії (фото) Сваляви

Погода в Сваляві
Сегодня:

9...15

Завтра:

12...18

Погода на 4 дні
 
Найближчі населені пункти
Анталівці   Дубове   Ужгород   Мукачево   Драгобрат   Ясіня   Рахів   Красія   Подобовець   Пилипець   Поляна   Солочин (Квітка Полонини)   Синяк   Синевир   Перечин   Жденієво   Шаян   Хуст   Чинадієво   Лумшори   Міжгірья   Чоп   Тячів   Іршава   Виноградів   Великий Березний   Берегове   Верхнє Студене   Воловець   Вишка   Довге   Ізки   Карпати   Солотвино  
 
 
 
 
 
Погода в Україні Цікаві місця України Онлайн бронювання готелів
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2022 nezabarom.ua
Всі права захищені