Країни і міста
Русский
Українська

Рахів | Відпочинок в Рахові

 
Где жить (14)
Где поесть (2)

Чем заняться (2)


 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
Где жить: Рахів
 

Про місто

Рахів - одне з красивих міст Закарпаття. Розташований він в північно-східній частині Закарпатської області у вузькій улоговині між горами на висоті 430 метрів над рівнем моря. Зі всіх сторон Рахів оточують гори Карпати. З півночі - Горгани, із заходу Свідовець, з північного сходу - Чорногорський хребет, а з півдня -Руховські гори.

Завдяки географічному розташуванню, унікальній природі і самобутній гуцульській культурі Рахів відомий, як один з популярних туристично-рекреаційних центрів України.

Відпочивати в Рахові можна круглий рік. Влітку і осінню - збір грибів, ягід, лісових горіхів, катання на конях, екскурсії. Взимку - катання на лижах, сноутюбінг.

Поблизу від Рахова в с. Ділове на автотрасі по напряму до Ужгороду коштує стела і геодезичний знак, що символізує географічний центр Європи.

Цікавими для туристів будуть такі памьятники архітектури як деревьяні церкви в Ясинях (XVI ст.), в середньому Водяному (1428 р.), Лазещині (XVIII ст.) і Діловому (XVIII ст). З археологічних памьяток - тут знаходилося селище первісних людей в районі з.Біла Церква, 100-40 тис. років до н.е.

Якщо у Вас є цікава інформація про Рахів присилайте її на [email protected] ua і ми з радістю все опублікуємо з вказівкою вашого імені. Створимо разом цікавий сайт про відпочинок і розваги в Україні.


 

Подождите идет загрузка...
Лучшие цены на сегодня
 

Чем заняться

 

Фото

Фотографії (фото) Рахова Фотографії (фото) Рахова Фотографії (фото) Рахова Фотографії (фото) Рахова Фотографії (фото) Рахова Фотографії (фото) Рахова

 
Відгуки
Смерекова хата
Отдых в Смерековой хате в Рахове

15 дней фантастического отдыха в августе 2018 вдвоём. Уезжали с сожалением о быстро пролетевшем времени и с твердым намерением поведать миру в своем...

 
Європа
Чтобы переночевать одну ночь тогда рекомендую.

Очень понравилась кухня, вежливые официанты!В номере хорошая мебель.Вежливые администраторы, все розкажут, все покажут!

 
Смерекова хата
Все отлично!!

Отыхали с любимым человеком вдвоем, ехали покататься на лыжах, но к сожалению прошел дождь и на Мечурене не было снега, но Василий Михайлович...

 
Найближчі населені пункти
Анталівці   Дубове   Ужгород   Мукачево   Драгобрат   Ясіня   Красія   Подобовець   Пилипець   Поляна   Солочин (Квітка Полонини)   Синяк   Синевир   Перечин   Жденієво   Шаян   Хуст   Чинадієво   Лумшори   Свалява   Міжгірья   Чоп   Тячів   Іршава   Виноградів   Великий Березний   Берегове   Верхнє Студене   Воловець   Вишка   Довге   Ізки   Карпати   Солотвино  
 
 
 
 
 
Погода в Україні Цікаві місця України Онлайн бронювання готелів
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2022 nezabarom.ua
Всі права захищені