Країни і міста
Русский
Українська

Мигове | Відпочинок у Мігово

 
Где жить (8)


Где поесть (3)

Чем заняться (1)

 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
Где жить: Мигове
 

Про місто

Мигове - затишне і зелене предгірне село в чистій екологічній зоні - Чернівецькій області України. Названо на честь однойменної річки Миговка, і розташоване на її березі серед Карпатських гір. Відпочинок у Мигово дає рідкісну в наш час можливість провести відпустку серед природи, в оточенні неповторних гірських пейзажів і вікових хвойних і змішаних лісів, біля найчистішої гірської річки.

У селище Мигове не складно дістатися на автомобілі. Якщо ви не хочете обтяжувати себе під час відпочинку особистим автотранспортом, можна будь-яким зручним способом доїхати до Чернівців, а там взяти трансфер до готелю.

Що привертає численних туристів на відпочинок у Мигове?

Прихильникам зимового активного відпочинку курорт пропонує сучасні гірськолижні траси, обладнані системою штучного снегопокриття і бугельними витягами. Таким чином, туристи застраховані від будь-яких природних несподіванок, і мають можливість використовувати свою відпустку за планом незалежно від погодних умов. Це послужило основою зростання небувалої популярності відпочинку у Мигове (Україна) у численних любителів зимового гірськолижного спорту та катання на сноубордах. Сумарна довжина гірськолижних трас на цьому курорті складає близько трьох з половиною тисяч метрів. Побудовані траси як для початківців, так і для більш досвідчених лижників, що дозволять приїжджати на відпочинок у Мигове лижникам усіх рівнів. Побудовані на спеціально підготовлених схилах, вони оснащені сучасними сніговими гарматами і ратраками. Три бугельних витяга забезпечують туристам комфортний підйом на висоти від 130 до 250 метрів. Крім них побудовані два ліфти длиною 200 метрів.
Траси для дітей і початківців лижників знаходяться біля підніжжя, траси для більш досвідчених і професійних спортсменів розташовані вище.

Не менш привабливо село Мигове і для літнього сімейного відпочинку. Екскурсії по історичних місцях Буковини, річкова рибалка, велосипедні, піші та кінні прогулянки по лісах і гірських схилах нікого не залишать байдужим. Літній відпочинок у Мигове 2013, як і літній відпочинок у минулі роки, порадує туристів приємними цінами і високим рівнем сервісу. Повітря, продукти, готелі - до всього в цьому місці сміливо можна додати приставку «еко». Не тільки відпочинок далеко від мегаполісу, але і здоров`я на рік вперед дасть настільки популярний зараз «зелений» відпочинок у Мигове вашій родині. А самі ціни на відпочинок у Мигове будуть варіюватися в залежності від рівня комфорту готелю і різноманітності наданих їм додаткових послуг.
Подождите идет загрузка...
Лучшие цены на сегодня
 

Чем заняться


 
Відгуки
Карпаты
Лучший отель в Мигово

Понравилось все!!! Домик , проживали в 11 ( коттедж полностью). Все пожелания исполнялись незамедлительно, обслуживание на очень высоком уровне...

 
Эдельвейс
Все дуже сподобалось!

Проводили корпоративну вечірку в "Едельвейсі"! Велика подяка адміністратору та офіціантам за "витримку"!))) Якщо серйозно, із будь якими проханнями...

 
Мигово корпус Сатори (Саторі)
Понравилось

Очень тепло в номерах, даже в морозы, вежливый персонал, уютный и просторный номер со всем необходимым, близко от подъёмника.

 
Найближчі населені пункти
Хотин   Чернівці   Путила  
 
 
 
 
 
Погода в Україні Цікаві місця України Онлайн бронювання готелів
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2021 nezabarom.ua
Всі права захищені