Країни і міста
Русский
Українська

Коломия | Відпочинок у Коломиї

 
Где жить (8)

Где поесть (1)

Чем заняться (1)

 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
Где жить: Коломия
 

Про місто

Коломия - чарівний куточок природного ландшафту Прикарпаття, важливий духовний, культурно-мистецький, торговий і господарський центр краю з багатою і славною історією, що і привертає дослідників і художників зі всієї України і зарубіжжя.
Цікавими для туристів зі всього світу є вже сьогодні унікальні за колекціями музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття, музей "Писанка", оновлений історико-культурний центр міста.
Коломия знаходиться в південно-східній частині Івано-Франківської області, на півдорозі між Івано-Франківськом і Чернівцями. Завдяки своєму вдалому розташуванню місто отримало у туристів дуже влучну назву "Ворота Карпат". Через Коломию проходить ділянка львівської залізниці. Крім того, всі основні туристичні маршрути із заходу на схід проходять через місто.
Відпочинок у Коломиї має свою особливу, нічим незрівнянну атмосферу: тут вирує життя, багато молоді, панує пожвавлення, але немає суєти; зустрічаються і статечні міщани, і достатньо дивні "майстри життя". Сядьте за столик якого-небудь з вуличних ресторанчиків і поспостерігайте за дефілюючою незважаючою на Вас публікою. До слова про пішохідну зону. Рекомендуємо Вам її не без гордості. Вона охоплює історичне ядро міста; тут пл. Відродження (колишня пл.Ринок), і головна вулиця - ім. Чорновола і багато чого ще. Це найзатишніший куточок міста: тут люди охоче гуляють, зустрічаються, жваво і приємно розмовляють, тут рай для любителів покупок, тут можна відпочити серед всієї штовханини.
Тут вже майже ніхто не обертається, почувши іноземну мову. Гості з далеких країн стали звичною картиною.
Коломия  знаменита як туристичний центр - тут є куди піти і що подивитися. Саме це привертає сюди велику кількість туристів. З часом на сторінці  Коломиї будуть розміщені визначні памьятки, туристичні маршрути, фотографії цікавих місць. Якщо у Вас є цікава інформація про визначні памьятки Коломиї присилайте її на [email protected] і ми з радістю все опублікуємо з вказанням вашого імені. Створимо разом цікавий сайт про відпочинок і розваги в Україні.
Подождите идет загрузка...
Лучшие цены на сегодня
 

Чем заняться

 

Фото

Фотографії (фото) Коломиї Фотографії (фото) Коломиї Фотографії (фото) Коломиї Фотографії (фото) Коломиї Фотографії (фото) Коломиї Фотографії (фото) Коломиї Фотографії (фото) Коломиї Фотографії (фото) Коломиї Фотографії (фото) Коломиї Фотографії (фото) Коломиї Фотографії (фото) Коломиї Фотографії (фото) Коломиї Фотографії (фото) Коломиї Фотографії (фото) Коломиї Фотографії (фото) Коломиї Фотографії (фото) Коломиї Фотографії (фото) Коломиї Фотографії (фото) Коломиї

Погода у Коломиї
Сегодня:

...

Завтра:

...

Погода на 4 дні
 
Найближчі населені пункти
Долина   Калуш   Верховина   Косів   Шешори   Івано-Франківськ   Вишків  
 
 
 
 
 
Погода в Україні Цікаві місця України Онлайн бронювання готелів
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2022 nezabarom.ua
Всі права захищені