Країни і міста
Русский
Українська

Чоп | Відпочинок в Чопі

 
Где жить (2)

Где поесть ()
Чем заняться ()

 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
Где жить: Чоп
 

Про місто

Чоп - містечко в Закарпатській області, розташований практично на кордоні з Угорщиною і Словаччиною. Чоп притулився між двох річок - Тиса та Латориця.

Відпочинок в Чопі вибирають люди, які цікавляться історичними пам'ятками, а також змішаної архітектурою. Чоп славиться своїм населенням: угорці, українці, словаки, цигани, росіяни, що живуть тут, складають неймовірний самобутній культурний коктейль, що виявляється у всьому і, звичайно ж, в атмосфері міста.
Не можна сказати, що Чоп є курортом, але якщо Вам цікава Україна, відпочинок в Чопі подарує Вам масу нових вражень, поділиться своєю старовинною історією і пропустить Вас у своє інтернаціональне серце.

Все містечко - один великий пам'ятник. Пройшовшись по вуличках, Ви зможете вдосталь намилуватися архітектурою, притаманною різним народам, яка зливається в одне ціле. У центрі міста Ви зможете побачити скульптурну композицію, присвячену загиблим у світових війнах. Також у місті є пам'ятник жертвам Сталінського режиму.

Якщо у Вас є цікава інформація про місті Чіп присилайте її на [email protected] ua і ми з радістю усе опублікуємо з вказівкою вашого імені. Створимо разом цікавий сайт про відпочинок і розваги в Україні.

Подождите идет загрузка...
Лучшие цены на сегодня
 

Чем заняться

Транспорт
Места отдыха
 

Фото

Фотографії (фото) Чопу

 
Найближчі населені пункти
Анталівці   Дубове   Ужгород   Мукачево   Драгобрат   Ясіня   Рахів   Красія   Подобовець   Пилипець   Поляна   Солочин (Квітка Полонини)   Синяк   Синевир   Перечин   Жденієво   Шаян   Хуст   Чинадієво   Лумшори   Свалява   Міжгірья   Тячів   Іршава   Виноградів   Великий Березний   Берегове   Верхнє Студене   Воловець   Вишка   Довге   Ізки   Карпати   Солотвино  
 
 
 
 
 
Погода в Україні Цікаві місця України Онлайн бронювання готелів
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2020 nezabarom.ua
Всі права захищені