Добавить отзыв

 
 
Карпати →  Курорт Буковель →  Буковель →  Кафе Бари Ресторани Буковеля  → Патковский (Patkovski Hotel)
 

Кафе Бар Ресторан Патковский (Patkovski Hotel) / Буковель

Центр бронювання Bookit.ua:
+38 (057) 728-53-16
+38 (067) 577-61-56
с. Поляница, на територии ТК Буковель
 
Опис
 
Ресторан "Імперіал". Ми запрошуємо вас покуштувати блюда європейської і національної кухонь. Основна частина блюд готуються по старовинному рецепту в печі. Ми пригощатимемо вас такими блюдами, як: "Начинка", "Гуцульська запіканка", "Гаряча сковорідка" та інші. Ми також організовуємо ювілеї, корпоративні вечірки (вартість 160 грн. з людини)

 
 
 
Як добратися
Якщо Ви їдете до нас на автомобілі, то з м. Івано-Франківська ви рухаєтесь на м. Яремче через м. Надвірна. Рухаючись весь час по головній дорозі, проїжджаєте с.Микулічин і с.Татарів. Проїхавши с.Татарів, приблизно через 2 км. ви побачите поворот направо на Буковель. Повертаєте і весь час їдете по головній дорозі. Проїжджаєте с. Поляниця і виїжджаєте на територію туристичного комплексу Буковель. Проїхавши шлагбаум, ви побачите з лівого боку гірськолижний підйомник №1 і багатоповерховий паркінг. Проїхавши 70 м далі по головній дорозі, праворуч від себе ви побачите наш готель, де ми вас чекаємо.
Якщо Ви літаком або поїздом добираєтеся до Івано-Франківська, ми можемо організувати вам трансфер з м. Івано-Франківська до нашого готелю.