Страны и города
Русский
Українська

Орявчик | Отдых в Орявчике

Орявчик отзывы об отелях

 
Где жить (837)
Где поесть (411)

Чем заняться (179)


 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
 

Все отзывы об отелях Орявчика

 
 
однозначно, HE рекомендую
 

На мою думку спiввiдношення цiна-якiсть бажають бути кращими,власне склалось враження, що власники та персонал про якiсть обслуговування мають лише дуже вiддалене i примiтивне уявлення/ Зайшовши в кафе, в очiкуванны на сауну, яка розiгрiвалась, зiткнулись з пянством того ж персоналу,такий собi сiмейний пiдряд, якi буйно розпивають алкоголь за сусiднiм столом невважаючи за потрiбне вiдволiкатись на вiдвiдувачiв/ а собливо вразив рахунок, який довелось чекати дуже довго,адже на пяну голову рахувати як виявилось неймовiрно складно,чого вони i неприховували,(вирахувати вартiсть бакалу вина було майже непосильним завданням для них),окрiм того прикрою несподiванкою виявилась окрема платня, з кожного, за користування басейном що належить до сауни, який не вирiзняeться чистотою, i про що нас непопереджали.До того ж приmiщення басейну обладнане камерами спостереження, майте на увазi коли будете ходити там голяка.Отаке ! Захланi здирники, якi не упустять нагоди обрахувати вас, зовсiм цього не соромлячись i не переймаючись репутацiэю свого закладу.

 
 
Олена, Май 2010, Вместе с друзьями
 
Отзыв оставлен: 07.05.2010 13:06
 
 
Райское место
 

Замечательное место!!! В мае отдыхали только вдвоем на всю базу. Уютный домик и все развлечения в придачу. Сервис на высшем уровне и хороший персонал. Хоть погода была не очень - есть чем заняться, главное, чтоб времени хватило на все. Изумительное место для романтических свиданий! Очень благодарна за то, что мне открыли этот райский уголок.

 
 
Nikita, Май 2010, Вместе с друзьями
 
Отзыв оставлен: 27.05.2010 21:10
 
 
ВСЕ ОТЛИЧНО
 

Добрый день! Меня зовут Елена отдыхали неоднократно (не один год) и в этом сезоне тоже собираемся в комплексе "Звенив", как с друзьями так и семьей во всех случаях отдых удался.
Хорошие номера (что важно зимой всегда тепло). Жили и в основном корпусе и в котедже (при потребности дополнительно давали обогреватель) В общем приветливый персонал, все наши просьбы были удоволетворены.
Гора и подъемники рядом, есть прокат снаряжения, ниакуда не надо бегать - все под рукой.
Природа отличная.
Как по мне, то в этом регионе это один из лучших комплексов. И вполне соотвествует цена-качество.
А те кто, хочет просто придратся - всегда будут недовольны.

 
 
Елена, Февраль 2010, Вместе с друзьями
 
Отзыв оставлен: 09.11.2010 11:59
 
 
Більше плюсів
 

Нам дуже сподобалось відпочивати в Звеніві. Номера дуже затишні комфортні, завжди теплі, гаряча вода завжди була. Харчування теж було дуже гарне. Порції дуже великі, персонал дуже ввічливий.

 

Коротко мінуси: їх було менше ніж плюсію
Нам не дуже сподобалася гора, так як після 4 опори - лід. Ми залізли на самий вершечок і поїхали до низу. це було жахливо, так як там булі камінці та різні ями. Потім було нормально. Ми вирішили більше ніколи не підніматися вище. Але не дуже нормально - трохи вище за тарілочний бугель є глибока яма, в яку звалилася моя дитина. Було дуже боляче, так як в ямі було велике каміння

 
 
Марія, Февраль 2010, Семья с детьми старше 3-х лет
 
Отзыв оставлен: 04.01.2011 13:01
 
 
НЕ РЕКОМЕНДУЮ
 

Ціна зовсім не відповідає якості!!! Щоб покористуватися мангалом окрема плата ПОГОДИННО! Мебель жахлива. Диван розвалюється. Постіль настільки смердить порошком, що можна задихнутися. Рушники жах. Басейн брудний. Їжа в їхному кафе з напівфабрикатів. Більше ніколи туди не поїдемо!

 
 
Наталя, Август 2010, Семья с детьми старше 3-х лет
 
Отзыв оставлен: 10.01.2011 15:23
 
 
Відпочинок СУПЕР!!!
 

Нам дуже сподобалось.персонал привітний, виконували всі наші забаганкию Нам навіть прийшди включили телевізор. В басейні класно. Відчуття надзичайні, коли ти плаваєш ввечері в басейні, а за вікно хуртелиця.

 
 
Oxana, Февраль 2011, Вместе с друзьями
 
Отзыв оставлен: 14.02.2011 15:43
 
 
Среднее впечалление
 

1. Нормальный новый дом.
2. Цены на прокат и подьемы адекватные
3. наличие камина.
4. Перебоев с водой нет
5. есть подогрев полов

 
 
Екатерина, Февраль 2010, Семья
 
Отзыв оставлен: 25.02.2011 17:54
 
 
Більше плюсів.
 

персонал там досить добрий..обслуговування теж добре)гора була супер, не враховуючи того що коли спускатись з самого вурху була стерта і мокра траса..)але загалом відпочив супер..=)друзі мої теж задоволені...

 
 
Бодя, Февраль 2010, Вместе с друзьями
 
Отзыв оставлен: 28.02.2011 15:18
 
 
Отлично
 

Безумно прекрасный отдых, добрейшие хозяева, обстановка настолько домашняя, что хочется приезжать и приезжать. Очень вкусное питание, порции просто огромные, кормят на убой!!! С маленькими детьми очень удобно, в номерах теплынь. Цены на питание доступные. Спасибо хозяевам!!!

 
 
Марианна, Февраль 2011, Семья с детьми старше 3-х лет
 
Отзыв оставлен: 06.04.2011 12:50
 
 
Відпочинок Орявчик
 

Відпочивали 3 дні.Погода загалом була хороша, але і дощик падав. Місце казкове, природа супер! Сервіс на високому рівні. Будиночок затишний, інтерєр відповідає настрою на відпочинок.Навколо чистенько, охайно, нічого зайвого - все продумано. Для дітей місце побавитись є - залишили пасочку, щоб вернутись! Дівчата з їдальні підуть назустріч-готували і для малечі, адміністратор привітна людина! ДЯКУЄМ!!!

 
 
Тарас, Июль 2011, Семья с детьми старше 3-х лет
 
Отзыв оставлен: 14.07.2011 18:49
 
 
Оставленные отзывы и комментарии отражают субъективное мнение их авторов и публикуются с сохранением авторской орфографии и пунктуации. Мнение автора может не совпадать с мнением nezabarom.ua.
1 2 3 4 5 6 7 8 9


 
 

 
 
Погода в Украине Достопримечательности Украины Онлайн бронирование гостиниц
Услуги для гостиниц Рекламодателю Вебмастеру Вход для гостиниц Map
Копирование материалов с данного сайта допускается только с письменного разрешения редакции
© 2023 nezabarom.ua
Все права защищены